Реставрація молочних зубів

В сучасному світі реставрація молочних зубів є одною з новітніх методик, що завоювала велику популярність. Все більше сімей з дітьми приходять до нас в клініку для корекції тимчасових зубів дитини. Це справедливо, адже рівні та цілі зуби – запорука здоров’я та хорошого настрою малюка. В першу чергу, завдяки відновленню молочних зубів забезпечується максимальна функціональність щелепи, зникають ризики розвитку дефекту мови та й з рівною білосніжною посмішкою бути впевненим в собі легше. При проведенні реставрації зубів, повністю відновлюється структура коронки молочного зубу дитини. При перших проявах руйнування або деформації тимчасових зубів наполегливо рекомендується звертатися в клініку для проведення реставрації.

Як проводиться процедура корекції молочних зубів в нашій стоматологічній клініці Бебі Смайл? Відновленню підлягають не надто деформовані чи зруйновані зуби. Тимчасові зуби, що кришаться реставрації не підлягають. Висококваліфіковані лікарі клініки виконають якісне відновлення й нарощування молочних зубів. Наші спеціально підготовані професіонали працюють тільки з дітьми. Вони підлаштовуються під ніжну та вразливу дитячу психологію, люблять дітей та розуміють їх. Адже одна з складностей маніпуляції полягає в психологічному аспекті: діти від 1 до 5 років неохоче погоджуються на процедури такого типу. Досвідчені лікарі нашої клініки для вирішення цієї проблеми застосовують різноманітні успішні методики та прийоми.

Якщо робота по відновленню зубів не важка, малюкам під час процедури транслюють мультфільми чи цікаві ігри, за допомогою яких діти відволікаються, а маніпуляції проходять швидко і безболісно. При виконанні серйозної роботи з корекції молочних зубів, ми пропонуємо застосовувати медикаментозний сон.

Реставрація молочных зубівЦіна, грн
Фотополімерна пломба молочного зубавід 900 грн
Реставрація переднього зуба з лікуванням корневих каналів2000 грн
Реставрація бокового зуба з лікуванням корневих каналів1800 грн
Знеболюючий укол (інфільтраційна анестезія)300 грн

записатися на прийом

Консультація включає:
1

Знайомство з лікарем в ігровій формі під час перегляду мультиків

2

Застосування стерильного набору під час огляду

3

Рекомендації лікаря по лікуванню та догляду за зубками

4

Детальний та зрозумілий розрахунок лікування

  Навіщо потрібна реставрація молочних зубів

  Недостатній догляд за молочними зубами – одна з найбільш серйозних помилок, які допускають батьки. Думають, що раз вони тимчасові, значить будуть змінюватися на постійні і лікувати їх не варто. Але їх руйнування може мати вкрай негативні наслідки. Досить істотна проблема – розвиток патологій прикусу. І якщо не буде всього одного зуба в ряду, всі інші почнуть рухатися, що призведе до деформації ряду після чого доведеться звертатися за послугами до дитячого ортодонта.

  Своєчасне відновлення молочних зубів у дітей також здатне:

  •       зберегти цілісність зубів і привабливість усмішки, що виключить розвиток у малюка психологічних проблем;
  •       виключити появу дефектів дикції, що також може накласти обмеження на повноцінний розвиток дитини;
  •       запобігти надмірному стиранню емалі, знизити навантаження на сусідні зуби, що дозволить зберегти їхнє здоров’я.

  Не нехтуйте зверненням до стоматолога, навіть якщо впевнені, що молочний зуб вже неможливо відновити. Сучасні технології творять чудеса і своєчасна профілактика молочних зубів дозволяє зберегти їх, навіть не вдаючись до реставрації. Якщо ж не приділити належної уваги профілактиці та своєчасному лікуванню зубів</span малюка, то є великий ризик його повної втрати, тобто знадобиться видалення тимчасового зуба у дитини.

  Коли показана реставрація молочних зубів

  Стоматолог може провести відновлення якщо є:

  •       скол емалі або тканин дентину, що виник в результаті механічної дії;
  •       надмірне руйнування під впливом запущеного карієсу;
  •       втрата зуба до моменту його природного випадання;
  •       широкі щілини між зубами, надмірне потемніння емалі і інші естетичні дефекти.

  Протипоказань до реставрації майже не існує. У кожній конкретній ситуації стоматолог підбирає методику, яка дасть найбільш ефективний результат. Єдиний виняток – наявність серйозних патологій, здатних порушити природну та анатомічно правильну будову щелепи та призвести до появи проблем з прикусом.

  Методи відновлення молочних зубів

  Реставрація зубів у дітей дозволяє повністю відновити структуру коронки природного молочного зуба. Дана процедура проводиться на не особливо деформованих, крихких, сильно зруйнованих тимчасових зубах. У роботі використовуються безпечні матеріали та передові технології, що гарантують високий результат без болю й дискомфорту для маленьких пацієнтів.

  Нерідко перед реставрацією доводиться видаляти пульпу. Справа в тому, що її камера в молочних зубах розташовується дуже близько до поверхні, а шар дентину і емалі тоненькі. І якщо трапиться пульпіт, то його лікування буде дуже складним. Тому простіше перестрахуватися і спочатку видалити пульпу.

  Для відновлення молочних зубів може використовуватися кілька методів:

  •       Пломбування. Використовується на несильно зруйнованих зубах. Порожнини закладаються спеціальним композитним матеріалом, який міцно зчіплюється з природними тканинами, утворюючи з ними цілісну структуру.
  •       Установка вкладок. Застосовується для реставрації зруйнованих жувальних зубів. Виконується з використанням композитних пломбувальних матеріалів, медичної сталі або пластмаси. Якщо пошкодження дуже серйозні, в канал встановлюють штифт, а вже на ньому закріплюють вкладку.
  •       Установка вінірів дитині. Відносяться до естетичної стоматології. Ці тоненькі пластинки встановлюються на передній частині зубів, закриваючи від погляду великі щілини, чорні п’ята і інші дефекти. Можуть застосовуватися композитні вініри (схожі на звичайні пломби, але закривають всю поверхню), люмініри, керамічні вініри.
  •       Коронки. Міцні протези для дітей, які виготовляються з хром-нікелевого сплаву або нержавіючої сталі. Також можуть встановлюватися Strip-коронки, що представляють собою акрилові ковпачки, з середини заповнені композитом.

  Метод реставрації підбирається індивідуально для кожної дитини, виходячи з клінічної картини.

  Реставрація молочних зубів в Києві

  Стоматологічна клініка «Baby Smile» пропонує послуги відновлення молочних зубів юним пацієнтам Києва. Під час проведення процедури ми включаємо для дітей цікаві мультфільми, пропонуємо захоплюючі ігри, відволікаючі їх від стоматологічних маніпуляцій. У такій комфортній обстановці реставрація проходить швидко і безболісно. Якщо чекають складні роботи, може бути рекомендовано застосування медикаментозного сну.

  Вартість наших послуг цілком розумна, обґрунтована і доступна пацієнтам клініки. Крім реставрації ми також виконуємо лікування дитячих зубів і видалення молочних зубів, проводимо профілактику, що дозволяє зберегти здоров’я ротової порожнини. Дізнатися актуальні ціни та записатися на прийом можна через форму зворотного зв’язку або за телефоном.