Про клініку

Про клініку

Наш центр став найкращим місцем для лікування зубів у дітей. Цього ми досягли підібравши команду досвідчених спеціалістів, сучасне устаткування та завдяки використанню новітніх методів та матеріалів. Лікування дітей в клініці проводиться за міжнародними протоколами. Ведеться суворий контроль стерильності інструментарію в експлуатації.

Наші лікарі – це підготовані, відповідальні, компетентні спеціалісти, котрі люблять своє діло та цінують комфорт і здоров’я своїх маленьких пацієнтів.

Наш інтер’єр розроблений дизайнерами для того, аби діткам було цікаво та затишно знаходитися в клініці. Розмальовані художником стіни, граний куточок з бізібордом, мультфільми та подарунки. Все це для відволікання ра розваги малюків.

Ми намагаємося зробити лікування максимально комфортним для кожної дитинки. Підбирається індивідуальний план лікування. Лікар шукає підхід до дитини. Використовується місцеве знеболення.
Клініка має ліцензію на проведення лікування в седації (медикаментозному сні, наркозі). В штаті є своя анестезіологічна бригада. Наші дитячі анестезіологи – професіонали високого рівня, котрі відповідають за безболісне та комфортне лікування зубів малюків.

Ми використовуємо анестезіологічний комплекс німецької компанії Dräger. Він вважається еталоном серед наркозного устаткування. Повний моніторинг і контроль стану пацієнта під час лікування дає ще більшу запоруку безпечності.
Наша клініка пропонує все найкраще, що є в сучасній дитячій стоматології.

about-img
1

Ми вилікували вже більше 5000 маленьких пацієнтів

2

Безпечне лікування уві сні - під наркозом, седацією

3

>500 годин навчання наших лікарів щороку

4

Лікування проводиться в ігровій формі

Сертифікати