Про клініку

Про клініку

Наш центр ставши Найкращий місцем для лікування зубів у дітей. Цього ми домогліся підібравші команду досвідченіх фахівців, сучасного обладнання и использование новітніх методів и матеріалів. Лікування дітей у клініці проводитися за міжнароднімі протоколами. Ведеться Суворий контроль стерільності вікорістовуваного інструментарію.

Наші лікарі – це підготовлені, відповідальні, компетентні фахівці, Які люблять свою дело и цінують комфорт здоров’я своих пацієнтів.

Наш інтер’єр опрацьовано дизайнерами, для того, щоб маленьким пацієнтам Було цікаво и затишно находится тут. Розмальовані художником стіні, ігровий куточок з бізібордом, мультфільми та подарунки. Все це для відволікання и розваги малюків.

Ми намагаємося сделать лікування максимально комфортним для кожної дитини. Підбірається індивідуальний план лікування. Доктор шукає підхід до дитини. Використовують сучасне місцеве знеболення

Клініка має ліцензію на Надання дитячої анестезіології. З цього в штаті є своя анестезіологічна команда. Це дитячі анестезіологі- професіонали високого рівня, які відповідають за безболісне и Комфортне лікування зубів малюків.

Так само ми вікорістовуємо анестезіологічній комплекс Primus німецької фірми Dräger. ВІН вважається Еталон среди наркозного обладнання. Повний моніторинг и контроль стану пацієнта під час лікування дает ще более безпеки

Ми пропонуємо всі Найкраще, что є в сучасній Дитячій стоматології

about-img
1

Ми вилікували вже більше 5000 маленьких пацієнтів

2

Безпечне лікування уві сні - під наркозом, седацией.

3

Наші лікарі регулярно відвідують

4

Лікування проводиться в ігровій формі.

наші лікарі

ПОТАПЕНКО

ПОТАПЕНКО Татьяна Алексеевна

Ткаченко

Ткаченко Юлія Миколаївна

Стоматолог-терапевт 15 років досвіду

Сертифікати