Ортодонт. Брекети. платівки

Безліч різноманітних чинників можуть спричиняти розвиток неправильного прикусу у дітей. Одним із найпоширеніших чинників є шкідлива звичка. Наприклад: смоктання пустушки, пальчиків, прикушування язика. Наслідком всіх цих дитячих звичок є неправильне формування прикусу у дорослих діток.

Для того, щоб попередити розвиток неправильного прикусу, необхідно заздалегідь звернутися до лікаря-ортодонта.

Для корегування неправильного прикусу у дітей в нашій клініці Бебі Смайл лікарі застосовують сучасні методики: брекети, пластинки або трейнери. Стан дитячих зубів впливає на вибір метода корегування.

Найліпше усунути проблему в ранньому віці, адже маленькі дітки не соромляться носити брекети, на відміну від дорослих дітей.

ОртодонтЦіна, грн
Консультація ортодонтавід 300 грн
Знімні ортодонтичні апарати от 5000 грн
Незнімні апаративід 6000 грн
Брекетивід 10000 грн

 

записатися на прийом

Консультація включає:
1

Знайомство з лікарем в ігровій формі під час перегляду мультиків

2

Застосування стерильного набору під час огляду

3

Рекомендації лікаря по лікуванню та догляду за зубками

4

Детальний та зрозумілий розрахунок лікування

  Чому не можна нехтувати ортодонтичними проблемами?

  Дитяча ортодонтія – один з напрямків стоматології. Якщо лікар терапевт приділяє увагу здоров’ю зубів та ясен, то дитячий лікар ортодонт в першу чергу зосереджений на правильності розвитку щелеп. У його компетенцію входить стежити за тим, щоб зуби були рівними, а відстань між ними – правильною. А це запорука красивої і здорової посмішки. Тільки маючи правильний прикус діти зможуть ретельно пережовувати їжу, що виключить проблеми з шлунково-кишковим трактом.

  Правильне положення зубного ряду істотно спрощує догляд за ним в подальшому, знижує ризик передчасного руйнування та пошкодження при випадкових травмах. Професійне ортодонтичне лікування здатне змінити не тільки зубний ряд, але і лицьові структури, забезпечивши гарну і здорову усмішку.

  Рання консультація дитячого ортодонта дозволить діагностувати наявність проблеми і запобігти її подальшому розвитку. Дії фахівця будуть спрямовані на те, щоб усунути причину патології і направити зростання щелеп і кісток обличчя в правильне русло, підготувавши досить місця для постійних зубів. Головне – не упустити момент, коли і зуби, і щелепа дитини ще знаходяться на етапі формування.

  Коли варто звернутися до дитячого ортодонта?

  Перша консультація ортодонта для дітей показана у віці 2-2,5 років. До цього часу у дитини формується зубний ряд і стають помітні відхилення, якщо вони є. Спеціаліст оцінить ситуацію, надасть рекомендації щодо можливих варіантів лікування, їх переваг і недоліків, що допоможе прийняти обґрунтоване рішення. З цього віку і до 16-18 років рекомендується щорічно проходити огляди у ортодонта. Особливо важливо не упустити момент зміни молочних зубів на постійні.

  Показання щодо ортодонтичного лікування

  Лікування у дитячого лікаря-ортодонта показано в тому випадку, якщо у дитини спостерігається хоча б одна з таких ознак:

  • великі проміжки між зубами;
  • зуби, що находять один на одного;
  • неправильна або нерівна форма зубного ряду;
  • надмірний перегин дугоподібних арок;
  • проблеми в будові нижньої чи верхньої щелепи;
  • надмірний виступ однієї зі щелеп або їх взаємне відхилення;
  • укорочена верхня губа, що при посмішці відкриває не тільки зубний ряд, але й ясна;
  • непропорційність лиця.

  На ранній стадії будь-яку з цих проблем можна буде усунути легше і більш ефективно.

  Методи ортодонтичного лікування

  Усунути більшу частину таких проблем можна за допомогою установки спеціальних ортодонтичних пристроїв:

  • Трейнери. Застосовуються для лікування молочних зубів або на етапі їх зміни на постійні. Є багатофункціональними пристроями, здатними усунути проблеми з неправильним прикусом та інші патології.
  • Брекети. Найбільш ефективний засіб для корекції зубного ряду. Установка брекетів дітям можлива як на внутрішній, так і на зовнішній поверхні зубів.
  • Незнімні конструкції. Здійснюють механічний вплив на зубний ряд, що призводить до корегування прикусу. Їх необхідно буде носити протягом усього курсу лікування.
  • Елайнери. Прозорі пристрої, що повністю імітують природну форму щелепи дитини. Виготовляються за зліпком. Відрізняються підвищеною зручністю в процесі носіння.

  Сучасні брекети для дітей та інші ортодонтичні пристрої здатні усунути серйозні проблеми, відрізняючись при цьому високою естетичністю та зручністю в застосуванні. Не варто забувати, що дитина більш молодшого віку сприймає носіння цих системи як гру, а не повноцінне лікування. Для неї це оригінальний спосіб ефектно виділитися серед однолітків. Діти абсолютно не комплексують з цього приводу, на відміну від осіб більш старшого віку, особливо підлітків. Тому, вирішивши звернутися за професійною допомогою якомога раніше, ви позбавите дитину не тільки від ортодонтичної проблеми, але й від психоемоційного дискомфорту.

  Краща клініка дитячої ортодонтії в Києві

  Хочете, щоб ваша дитина зростала здоровою, щоб вона не соромилася щиро і широко посміхатися, звертайтеся в дитячу стоматологічну клініку «Baby Smile» в Голосіївському районі Києва. Наші переваги:

  • застосування передових технологій і матеріалів, що гарантує високий результат лікування без болю та дискомфорту;
  • невисока вартість брекетів для дітей: ми знайдемо найбільш ефективні рішення проблеми за оптимальною ціною;
  • великий практичний досвід лікарів, здатність легко знаходити індивідуальний підхід до кожного юного пацієнта;
  • працюємо з проблемами будь-якої складності: немає патологій, з якими наші фахівці не впоралися б;
  • комфортні умови лікування: все відбувається в ігровій формі, при перегляді цікавих мультфільмів;
  • індивідуальний підхід до кожної дитини: лікар підбирає оптимальний спосіб лікування з урахуванням клінічної картини;
  • великий вибір брекетів: лінгвальні, керамічні, металеві та ін.

  В нашу клініку можна звертатися не тільки за лікуванням ортодонтичних проблем, а й за профілактикою карієсу у дітей та реставрацією молочних зубів. Більш детально з послугами клініки, особливостями роботи та цінами брекетів для дітей можна дізнатися у наших консультантів, зв’язавшись з ним за телефоном або через онлайн-форму. Також ви можете відправити нам запит, приклавши фото ротової порожнини дитини, щоб лікар міг дистанційно встановити наявність і складність проблеми.