Лікування уві сні

Часто трапляється, що дитинка ще зовсім маленька чи дуже налякана лікарями, а зубки вже зіпсувалися і болять. Для того, щоб вилікувати багато зубів за один раз, при цьому не травмувати психіку дитини та зробити роботу максимально якісно, за кордоном давно використовують методику медикаментозного сну або глибокої седації. Ця процедура проводиться лікарем анестезіологом при наявності спеціального анестезіологічного устаткування. Це запорука безпечного входження в сон та пробудження, а також анестезіолог слідкує за перебігом «сну» маленького пацієнта. Дитячий стоматолог в цей час лікує всі хворі зубки. Після лікування малюк прокидається в клініці, та в хорошому настрої йде додому разом з батьками.

Чому в клініці Baby Smile лікування в медикаментозному сні безпечне?

– Клініка є володарем ліцензії Міністерства охорони здоров’я України на проведення лікування з використанням седації, медикаментозного сну і наркозу.

– Кожна дитина проходить обов’язковий набір обстежень перед лікуванням уві сні.

– У нас є своя особиста анестезіологічна бригада, в складі якої дитячі анестезіологи вищої категорії з великим досвідом роботи.

– Використовуємо сучасні та сертифіковані, безпечні препарати для проведення седації.
Для роботи використовується німецький анестезіологічний комплекс Draeger, що є еталонним зразком якості ШВЛ і моніторингу стану здоров’я пацієнта в процесі лікування.

– Клініка устаткована медичним комплексом Powerheart® AED G5 для надання допомоги в будь-яких ситуаціях.

– Під час лікування ми контролюємо всі життєві показники:

 • ЕКГ в трьох стандартних відведеннях,
 • насичення тканин киснем,
 • прикладаємо пульсоксиметр,
 • вимірюємо артеріальний тиск з певними інтервалами,
 • вимірюємо температуру тіла,
 • проводимо газовий моніторинг,
 • відслідковуємо все що стосується дихання: функцію зовнішнього дихання, скільки міліметрів вдихнув, з якою частотою дихає, яка концентрація інгаляційного анестетика, вуглекислого газу.

Ми піклуємося про здоров’я кожного нашого пацієнта, тому з великою уважністю підходимо до кожного етапу лікування.

Перед лікуванням уві сні необхідно прийти на консультацію до стоматолога, де ви отримаєте відповіді на запитання:

 1. Скільки зубів необхідно вилікувати?
 2. Скільки часу потрібно на всі процедури?
 3. Які є альтернативи даному методу?
 4. Яка вартість лікування?
 5. Яка анестезія буде застосовуватись в вашому індивідуальному випадку?

 

Відповіді на всі важливі для вас запитання ви зможете отримати на консультації в нашій клініці.

 

Лікування уві сніЦіна, грн
Лікування уві сні тривалістю 1 годину3300 грн
Продовження лікування протягом 30 хв1650 грн
Анестезіологічне спостереження1000 грн

 

записатися на прийом

Консультація включає:
1

Знайомство з лікарем в ігровій формі під час перегляду мультиків

2

Застосування стерильного набору під час огляду

3

Рекомендації лікаря по лікуванню та догляду за зубками

4

Детальний та зрозумілий розрахунок лікування

  Що таке седація в дитячій стоматології та актуальність процедури

  Седація – це стан глибокого сну, наближеного до фізіологічного, викликаний медикаментозно. Перебуваючи в ньому, маленький пацієнт не відчуває дискомфорту і стресу, вібрацій бормашини та болю. Після завершення процедури дитина почувається досить добре, як після звичайного сну і не пам’ятає сам процес лікування. Тривалість сну визначається виходячи з майбутнього обсягу робіт і постійно контролюється лікарем-анестезіологом. Він підбирає вид препарату, дозування, забезпечує правильне засипання і пробудження дитини. А в цей час стоматолог усуває наявні проблеми ротової порожнини.

  Лікування зубів під седацією може застосовуватися для дітей різного віку. Найбільш актуальне воно для малюків 2-4 років. В силу свого віку вони фізично не можуть всидіти на місці тривалий час. Також дана процедура нерідко застосовується і для пацієнтів більш старшої вікової групи (4-10 років) в тому випадку, якщо у них вже був негативний досвід відвідування стоматолога. До седації стоматологи вдаються також у тому випадку, якщо за один візит необхідно полікувати зубки або видалити кілька зубів. Процедура абсолютно безпечна і може застосовуватися навіть до діток, які страждають аутизмом, синдромом Дауна, ДЦП.

  Як відбувається лікування зубів уві сні дітям

  Лікарі роблять все для того, щоб дитина не відчувала навіть найменшого дискомфорту. Спочатку відбувається знайомство з лікарями. В ході спілкування в ігровій формі розповідається про те, чому так важливо лікувати зуби, включаються улюблені мультфільми. Все це робиться для того, щоб дитина перестала боятися і змогла розслабитися. Щоб не налякати малюка, йому спочатку дають подихати киснем через маску, показуючи, що нічого небезпечного і неприємного в цій процедурі немає. І тільки після цього подається газ, під дією якого дитина засне досить швидко.

  Слідом за цим починається лікування зубів дитині під седацією. Всі життєві показники (температура, пульс, робота серця, тиск) постійно контролюються відповідним обладнанням і анестезіологом. Після того, як лікування буде завершено, дитину починають поступово виводити з наркозу. Її дихання відновлюється відразу ж як тільки припиняється подача газу. Малюк прокидається приблизно через 15-30 хвилин після цього і залишає клініку самостійно.

  Підготовка до лікування зубів уві сні і протипоказання

  Перш, ніж лікувати зуби уві сні, лікар повинен переконатися у відсутності протипоказань. Обов’язково призначається попереднє обстеження:

  •       загальний аналіз крові;
  •       електрокардіограма.

  Особливої підготовки седація не вимагає. Не слід годувати і поїти дитину за 4 години до початку процедури. Батькам можна прийняти заспокійливе, адже їхня підвищена нервозність негативно позначиться і на стані малюка.

  Лікування молочних зубів під седацією не проводиться дітям з:

  •       хронічними захворюваннями в стадії загострення;
  •       черепно-мозковими травмами;
  •       серйозними патологіями серцево-судинної системи;
  •       продуктивним кашлем, що супроводжується рясним виходом мокротиння.

  У будь-якому випадку потрібна попередня консультація та діагностика. Тільки володіючи повною інформацією про стан зубів дитини і її здоров’я в цілому, лікар зможе оцінити можливість проведення даної процедури.

  Чому за лікуванням молочних зубів уві сні варто звернутися в «Baby Smile»?

  Седація в стоматології для дітей стала застосовуватися відносно недавно, але наша клініка має вже великий досвід в проведенні такої процедури. Лікування або видалення молочних зубів уві сні – абсолютно безпечна процедура:

  •       клініка «Baby Smile» має ліцензії Міністерства охорони здоров’я України на проведення процедур під седацією, медикаментозним сном і наркозом;
  •       у нас працюють дитячі анестезіологи – лікарі вищих категорій з великим практичним досвідом;
  •       застосовуються виключно безпечні сертифіковані препарати, що не впливають негативно на серце, печінку, нирки, інші органи та системи;
  •       використовується анестезіологічний комплекс Draeger (Німеччина) – еталон якості ШВЛ і контролю над станом пацієнта під час лікування;
  •       в нашому розпорядженні медичний комплекс Powerheart® AED G5 для надання допомоги в разі непередбачених ситуацій.

  В процесі лікування обов’язково проводиться ЕКГ в трьох стандартних відведеннях, контролюється насичення тканин киснем, артеріальний тиск, температура тіла. Відстежуються всі показники дихання: кількість газу, який дитина вдихнула, функція зовнішнього дихання, частота, концентрація інгаляційного анестетика і вуглекислого газу. Ми дуже серйозно підходимо до своєї роботи, адже маємо справу з дітьми і розуміємо всю відповідальність.

  Перед лікуванням ви можете звернутися на попередню консультацію. Після обстеження лікар зможе сказати, скільки зубів потрібно лікувати, скільки часу потрібно на проведення цих процедур, яка анестезія буде застосована. Ви можете дізнатися, чи є альтернативи цим методам і чи підходять вони вашій дитині. Після консультації вам також озвучать остаточну ціну лікування зубів уві сні.

  Зв’язатися з менеджерами клініки «Baby Smile» в Києві можна за телефоном або за допомогою відправки онлайн-запиту.