Политика конфиденциальности

Тут ви можете ознайомитись з політикою конфіденційності сайту babysmiledent.com.ua. Використання вами сайту babysmiledent.com.ua означає, що ви погоджуєтеся з нашою політикою. Політика не поширюється на сайти, на які за допомогою зовнішніх гіперпосилань можна перейти з нашого сайту.
Якщо ви не згодні, то повинні припинити використовувати сайт й інші наші цифрові продукти. Ми шанобливо ставимося до будь-якої вашої конфіденційної інформації.

Яку інформацію ми збираємо?

Персональна інформація – будь-яка інформація про особу, яка дозволяє прямо або посередньо ідентифікувати цю особу, включаючи персональні дані, в розумінні чинного законодавства про захист персональних даних.

1.1 Під збором персональної інформації слід розуміти всю інформацію, яка прямо або безпосередньо стосується певної або визначеної фізичної особи (суб’єкта персональних даних).

1.2 Обробка персональних даних – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), яка включає: збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), вилучення, використання, передачу (розповсюдження, надання, доступ), блокування, видалення, знищення персональних даних.

Умови конфіденційності поширюються на всю інформацію, яку наш сайт може отримати від користувача протягом його використання і яка, в принципі, може бути пов’язана з даним конкретним користувачем.

2.1 Використовуючи цей сайт Ви автоматично погоджуєтеся з тим, що ми можемо зв’язатися з вами будь-коли з питання, яку ми вважаємо пов’язаним з Вашим подальшим використанням нашого сайту. Ми також залишаємо за собою право передавати інформацію про постійного або колишнього користувача у випадку, якщо ми вважаємо, що наш сайт був використаний даним користувачем для здійснення незаконної діяльності.

2.2 Використання інформації про користувача може бути використана для надсилання на його електронну E-mail-розсилки, відправки смс повідомлень з акційними пропозиціями або дзвінку від оператора колл центру. З цього слідує, що нам необхідно мати дані для особистого звернення (ПІБ) та контактні дані користувача (емейл, телефон).
Та медіафайли (фото чи скан копії документу) *(при приєднанні її до форми).

Ми залишаємо за собою право збирати неідентифікуючу особисту інформацію про Вас, коли ви відвідуєте різні сторінки нашого Сайту. Ця неідентифікуюча персональна інформація включає в себе (без будь-яких обмежень): тип браузера, який використовуєте, вашу IP-адресу, тип операційної системи, яку ви використовуєте, а також ім’я домену вашого провайдера інтернет-послуг.

3.1 Ми використовуємо цю неідентифікуючу особисту інформацію з метою покращення зовнішнього вигляду і контенту нашого Сайту, а також для отримання можливості персоналізувати Вашу роботу в мережі Інтернет. Ми також можемо використовувати цю інформацію для аналізу використання Сайту.

Ми будемо прагнути запобігти несанкціонованому доступу до Вашої особистої інформації, однак, ніяка передача даних через Інтернет, мобільний пристрій або через бездротовий пристрій не може гарантувати 100%-ву безпеку. Ми будемо продовжувати посилювати систему безпеки по мірі доступності нових технологій та методів.

Адміністрація сайту має право вносити зміни до даної Політики конфіденційності без згоди Користувача.
Нова Політика конфіденційності набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.